dienstmaten van opa Tom de Keizer

Sanne den Braven - 20-06-2012


Lichting: 1946
Naam kazerne: Indonesie
Plaats kazerne: Amsterdam (NL)

Mijn naam is Sanne den Braven en ik ben de kleindochter van Tom de Keizer.
Ik zoek dienstmaten van mijn opa Everardus Antoni de Keizer. Hij werd door zijn maten Tom/Tommy of Tommie genoemd en hij zat in in Indonesie van 4 oktober 1946 tot 3 december 1949.
Hij was daar hospik bij militair hospitaal 2 in Batavia. Het eerste jaar was hij korporaal de jaren erna Sergeant. Helaas is hij overleden, maar sprak nooit over die periode. Hij had verlof in 1948 in de Poentjak.
Namen die ik tegen kwam op foto’s uit die tijd zijn:
Henk Ouden Dijle? Soldaat van der Koelens Soldaat Henk Bakker Bep Scholsz Servaas Recourt? Wim hofs Roelof Haas
(Zuidwolde)
G. brink
(Groningen)









1 reactie

  1. Beste Tom,
    ik heb jouw oproep gezien en wil wel even zeggen dat een dochter van Wim Hofs in Nijmegen woont en ook op Hyves zit onder de naam van sportschool Noviomagum. Ik hoop dat zij jou verder kan helpen.Succes ermee. Gr